| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de o sarcina nedorita?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

...DECE? Cati ani ai? Dece nu dati detalii k lumea? Daca scapi de sarc si apoi nu mai ramai grav? Ai deja bb? E pakat, de unde stii ce potential geniu sacrifici? ...Plus remscarile ulterioare, depresia, etc... Psiho

7 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Pai simplu mergi la ginecolog si fa o intrerupere de sarcina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa pe bebe sa se nasca si apoi sa-i gasesti parinti iubitori care vor neaparat sa aiba copii, sa-l iubeasca etc.Sunteti d-ra sau casatorita? Daca sunteti casatorita, mai aveti si alti copii? Daca nu, de ce vreti sa ucideti un fat nevinovat? V-ati casatorit si in fata lui Dumnezeu si L-ati mintit?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 13 ani si vreau sa scap de sarcina fara sa merg la doctor.Cum sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasal sa creasca k el nu-i vinovat, e o finta care trebuie sa traiasca asa cum a la dat dumnezeu nu fa pacatul asta daca si mama. ta te omora nu fi o criminalla k ai sa regreti mai tarziu poate ca n-ai sa mai ai copii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sant in primele 3 saptamani de sarcina cum pot scapa de sarcina fara chiuretaj?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sa scap de o sarcina nedorita fara sa merg la chirotaj sunt foarte bolnava si nu pot sa fac un copil care ese cu handicap

| tanyka a răspuns:

Eu cred ca mai multa protectie e tot ce trebuie sa faci, dar daca ai ajuns in aceasta situatie unicul lucru care trebuie sa-l faci eati iubitul de minuta si impreuna la medic sa ma consultati care va este viitorul, si daca e normal sa iti faci avort