| CiocolataBuna a întrebat:

Salutare, voi cum procedati dupa ce ati avut o neintelegere cu sotia? Aveti parte de sex de impacare? O duceti in oras la o seara romantica?

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Prietenul meu spre exemplua are un simt al umorului foarte bine dezvoltat si atunci nu pot sa stau mult suparata pe el.
Cand ne mai certam nu se lasa pana nu ma face sa rad, iar daca nu functioneaza face el ceva dragalaseni sa ma impace.
Nu cred ca trebuie neaparat sa o duci pe la restaurante sau sa ii faci ceva cadouri scumpe (daca nu este materialista). Cred ca lucrurile frumoase stau in gesturi mici dar importante si din suflet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex de impacare, auzi.
Intreaba mai bine daca cineva de aici face sex.