| LeeJiEun a întrebat:

Cum sa fac ca parintii celor mai bune prietene(2 fete) sa le lase sa doarma la mine? Ii rugam ore in sir si spuneam ca facem curatenie in toata casa timp de o luna si tot nu ne lasa.Le-am spus ca doar o viata avem si trebuie sa ne traim copilaria dar ei nu ca nu le lasa sa mai doarma niciunde ca nu stiu ce.Nu au facut ceva rau.(fac curatenie, spala vase).Ce sa le zicem altceva sa le lase? (+ ca o cunoaste pe mama mea...)Funditasadcrying

6 răspunsuri:
| NagatoTenseiHD a răspuns:

Doamne Fereste.Cu rugaminti si cu treburi din astea nu merg.Sa iti zic ce sa faci. Noaptea cand toata lumea doarme (mama ta, tatal tau si mamele si tatii prietenelor tale) vin la tine si dorm timp de o noapte.Ai grija.Este riscant. Trebuie sa le trezesti devreme ca sa poata sa ajunga acasa sa nu afle parintii prietenelor tale (mai ales parintii tai ) ca au dormit la tine.Bafta si mult succesc.A da si nu este imposibil.Eu am incercat aceeasi chestie si mi-a reusit.

| LeeJiEun explică (pentru NagatoTenseiHD):

Ehhh nu fac asa.

| NagatoTenseiHD a răspuns (pentru LeeJiEun):

Baietii au minti mai complicate ca a le fetelor.Si au imaginatie mai bogata.big grin

| LeeJiEun explică (pentru NagatoTenseiHD):

Acum ce faci? lauzi baietii?laughinglaughing

| SkumpikaCata a răspuns:

Wow ce situatie! si la mine a fost o data aceeasi situatie mami nu ma lasa sa merg la cea mai buna prietena a mea! uite cum am rezolvat am plans cateva ore in fata ei si i-am promis rezultate bune la scoala curat in camera astea promite rezultate bune si gata se rezolva totu cheia e sa promiti rezultate bune. pupici pa-pa