| Amada_5274 a întrebat:

Cum sa fac un baiat sa ma IUBEASCA?
Precizez il plac enorm si ma atrage si cred ca si el ma place.
Dar vreau mai mult.laughing

5 răspunsuri:
| noob a răspuns:

Te dezbraci

| NIghtRiderro a răspuns (pentru noob):

Te dezbraci''? CE? Asta-i raspunsul tau? Esti penibil! Nu!
Ca sa te placa trebuie sa fi tu insati! Trebuie sa cunosti barbati. Iti voi spune cativa pasi simpli ca sa te iubeasca.
In primul rand prin ai zambi pentru cateva secunde, un zambet dulce. Apoi barbatilor nu le plac machiajul exagerat asa ca incearca sa sa iti dai cu cat mai putin posibil! Dinti albi curati, unghi facute lungute, par lasat liber (nu prins in coada), Haine la moda si fi tu insati!
(DAR DRAGOSTEA FORTATA NU ESTE BINE VENITA!)

| Alle97 a răspuns:

Nu poti sa faci un baiat sa te placa
daca incerci asta o sa ai de suferit
lasa-l pe el sa te placa asa cum esti. Dar pentru. asta va trece ve atimp si trebuie sa ai si tu rabdare
sau poti sa face ceva spectaculos de care el sa auda si sa astepti sa vezi cum reactioneaza
primesc fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste cu sila nu se face

| NIghtRiderro a răspuns:

Noob. Te dezbraci''? CE? Asta-i raspunsul tau? Esti penibil! Nu!
Ca sa te placa trebuie sa fi tu insati! Trebuie sa cunosti barbati. Iti voi spune cativa pasi simpli ca sa te iubeasca.
In primul rand prin ai zambi pentru cateva secunde, un zambet dulce. Apoi barbatilor nu le plac machiajul exagerat asa ca incearca sa sa iti dai cu cat mai putin posibil! Dinti albi curati, unghi facute lungute, par lasat liber (nu prins in coada), Haine la moda si fi tu insati!
(DAR DRAGOSTEA FORTATA NU ESTE BINE VENITA!)