| mariusQ a întrebat:

Cum sa-l fac pe un coleg de la mine din clasa sa fie gelos si sa-i fie ciuda pentru ca el este barfitorul clasei si ma tot barfeste. ajutati-ma va rog cami explodeaza capul. dau FUNDAlove struck

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Se spune ca razbunarea este arma prostului dar, uneori da rezultate.
Vorba aceaa din batran capul plecat sabia nu-l taie nu se mai aplica inziua de azi.
Fa-i o farsa in asa fel incat sa aiba loc si sa stie toata clasa sa rada de el e una din metodele care da rezultate sau ataca-l cu vorbele lui. Si nu pune la suflet vorbele la urma urmei sunt doar nste VORBE si vor ramane VORBE nu trebuie sa te consumi pe tema asta.
asta este punctul tau slab si el stie asta si-l exploateaza.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Céline7 a răspuns:

Fii indiferenta de tot ce spune el si ignora-l iar pe la spate barfeste-l si tu ca la urma urme nu-i interzis, sau poti sa-i faci niste farse bune de care sa razi tot anul! Afla nr lui de mob si razi si tu un pic pe seama lui mai stiu eu.Dar cel mai bine ar fi sa ignori oamenii de genul asta pentru ca sunt peste tot happy Succes!

| Loredana_4143 a răspuns:

Urat din partea ta...Voi astia cu razbunarea nu meritati sa faceti parte din colectiv! Rusine sa-ti fie!

| Karakter1 a răspuns:

Inregistreazate pe site cu alt nume si alt gen,apoi incepe discutia, provocindu-l, etc sau poti direct sal pui in situatii grele numindu-l, chiar g-a-y. big grin