| Daniel_MCsiilk_2000 a întrebat:

as vrea sa ma ajutati la o problema... Uite imi place de o fata si e in clasa cu mine si la un coleg ii place de ea si acum sta impreuna cu ea siii mie ciuda ce trebuie sa fac?
Dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| az123 a răspuns:

Salut
uite unele informatii ce te pot ajuta:
http://www.jw.org/......intalniri/
cele bune

| az123 a răspuns (pentru az123):

Salut Daniel_MCsiilk_2000.
ma bucur daca te-a fost de ajutor aceste informatii.

8 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Mai bine ai incerca sa te apropii si tu de ea.

| AirănMeidăn a răspuns:

Baga-te si tu in seama cu ei

| MihaelaRafaela a răspuns:

Ar trebui sa-i spui ce simti...doar sti ca in dragoste si razboi totul e permis

| Daniel_MCsiilk_2000 explică (pentru MihaelaRafaela):

Deocamdata sta cu unu robert pfffff

| Daniel_MCsiilk_2000 explică:

Deocamdata ea sta cu unu Robert acum! Pfffffff

| marandella a răspuns:

Ar trebui si tu sa stai cu ea sa te imprietenesti mai bine dar in nicciun caz sa nu-i spui de sentimentele tale pentru ca tu nu stii ce simte ea

| marandella a răspuns:

Ar trebui si tu sa stai cu ea sa te imprietenesti mai bine dar in niciun caz sa nu-i spui de sentimentele tale pentru ca tu nu stii ce simte ea