| Irina_Ilaria_1995 a întrebat:

Bună, vorbesc cu crush-ul meu care imi e si coleg de liceu (sunt boboaca trec acum in clasa a 9a) vorbim pe grupul clasei si mai este inca un coleg care se da la mine,crush-ul meu ma face geloasa si il fac si eu ptc ma place oarecum, adica uneori da de inteles ca nu uneori se comporta foarte urat. Si aseara am vorbit cu el si ne tachinam eu i-am fost spus "Lasa ca iti da X Y Z pupic si iti trece" si el a zis " si tie iti da K pup" si apoi l-am intrebat "Esti gelos?" Si a zis ca "ei da, am zis asa fiindca ai zis si tu" dar mai mereu da de inteles asta adica ca este gelos... eu nu stiu ce sa cred... voi ce spuneti? Ca ii place de mine si e gelos? Deoarece si el ma mai face geloasa cu doua colege urate. Dau fundă daca ati patit oarecum la fel si imi este de folos raspunsul!

Răspuns Câştigător
| Bogdanstan17 a răspuns:

Sincer cred ca te place. Asa i-am facut si eu unei fete. Ea ma placea eu o placeam si am ajuns sa fim impreuna. Sper ca ti-am fost de ajutor. Dar inainte de a actiona fi sigura de sentimentele lui si mai ales ale tale. Apropo si eu trec clasa a 9a