| malia123 a întrebat:

Cum sa scap de sora mea care ma enerveaza intr-una?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Este mai micuta ca tine? pana la urma este surioara ta, nu crezi ca o sa vina o vreme cand iti vei dori sa o ai pe sora ta langa tine si ma tem ca va fi tarziu...
Iubeste-ti aproapelle cat ai sansa si este langa tine, ulterior, regretele sunt tardivestraight face
O zi buna!

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sfătuieşte-te cu UnGentleman-Cancelled.;))

http://www.tpu.ro/......cand-abia/

http://www.tpu.ro/......-o-pe-sor/

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Http://www.tpu.ro/......e-sau-ati/
Da-i-o si pe asta, daca tot te-ai apucat...

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot am vrut să te întreb, ai pe undeva salvate link-urile către toate întrebările tale de pe conturile vechi?
Dacă ai, trimite-mi şi mie o copie, te rog, să le am în arhivă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Nu le am salvate...
M-am dus pe la T/A la paginile 200-300 si le-am gasit pe-acolo...
Intrebarile sunt slabe, mie nu-mi plac deloc, pe bune.
Eu zic sa mai asteptam...

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu zic că te subestimezi.
Întrebările conţin idei şi umor de calitate, legături mişto. Chiar îmi plac şi sunt sigură că nu doar mie.

| Liviu a răspuns:

Fa si tu ce fac eu cu varamea, foloseste psihologia inversa.Merge de minune.Sau. fa-o sa planga laughing

| albastrualb77 a răspuns:

Nu vorbi asa, e sora ta totusi, ar trebui sa fii foarte apropiata de ea.

| Fatamuntilor a răspuns:

Surioara ta e mai mica ca tine? Sunt familii in care surorile nu se impaca.
Te gandesti ca parintii o iubesc pe sora ta mai mult ca pe tine?
Cum poti,, scapa '' de ea? Iubind-o, protejand-o, gasindu-i pasiuni comune!
Sunt sigura ca acesta stare nu va tine mult, iar peste cativa ani ceti fi cel mai bune prietene.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut

Poate asta te ajută: http://wol.jw.org/ro/wol/d/r34/lp-m/1102011126

Cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trage-i in cap cu un Revolver.

Răspuns utilizator avertizat
| ionut258 a răspuns:

Da-i ceva de facut.

| violetamariapwp a răspuns:

Trimite-o la primbare.

| Çõяÿηą a răspuns:

Fa-o sa te stie de frica, apoi nu o sa mai ai probleme cu ea, cand o sa-i spui ca nu ai chef si ca vrei sa te lase in pace.

| raisamarin12345 a răspuns:

Buna Paula sa stii ca te inteleg si eu am un frate mai mic care ma enerveaza dar crede-ma sunt sigura ca e mai rau decat sora ta el ma si bate rau. Ca sa ma lase in pace am strategiile mele : 1. o zi I faci pe plac si dupa te asculta iar daca nu I spui ca nu te mai joci cu ea 2.incerci sa te imprietenesti cu ea 3. Ea incearca se enerveze, prefate ca nu-ti pasa 4.I spui ca daca Iinceteaza I dai ceva si îi ramai datoare cu ceva dulce 5. Daca nu merge spune-i mameai tale :-)

| Botoasatha a răspuns:

Daca e mai mica ca tine invato sa faca ceva interesant nu o da laopare fa-o sa inteleaga ca esti mai mare si ca poate avea mereu incredere in tide decateori are nevoie.E sora ta si trebuie sa o iubesti asa cum e