| coolgirld a întrebat:

Cum sa te desparti de un om care te ameninta cu moartea sa, obsedat, gelos, indragostit de doua persoane in acelasi timp si fatarnic?

Răspuns Câştigător
| Em0k1dCraiova a răspuns:

Ii zici ca ai vb cu mine si daca il se mai ia de tine ii flodez calculatorul + il bat de se kk pe el
id meu drogyjoke@yahoo.com
zi-mi daca se mai ia de tine

8 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Vorbesti cu tatal tau, iar daca din intamplare nu ai, mergi la politie.Astfel de persoane pot deveni periculoase.

| Zenithf a răspuns:

Linistita, o persoana care ameninta nu este tot una care face ceea ce zice. In special ca este si fatarnic si are celelalte trasaturi, nu este decat un las cu pretentii. Chiar daca si-ar face vreun rau singur, nu ai de ce sa te simti afectata pentru ca nu ai nici o vina.
Fir-ar sa fie, fa ca si @FallenAngel, ce o mai tot lungim. laughing

| Yang a răspuns:

Cum stai impreuna cu asa o persoana? Il eviti in orice mod posibil, eventual daca devine violent poti cere ajutorul cuiva.

| noktambul a răspuns:

Cum sa te desparti? Urgent, asa sa te desparti!

| xxdd a răspuns:

Ii spui in fata ce simti si ii lasi catva timp sa se obisnuiasca cu ideea.

| Mihai543215 a răspuns:

Te duci ii spui ca nu mai vrei sa fii impreuna cu el si gata sa vedem daca are tupeulaughing) daca chiar e asa de tembel iti ceri scuze dai telefon la salvara sa vina sa il duca la nebuni ( sa mor de glumesc, chiar vorbesc serios) ete al naibii are fite pe cap, fa asta sa vezi ce usor scapi de el, nu trebuie tu sa stau sa te chinui pentru un specimen ratacit al naturii. si eventual le zici si parintilor

| FallenAngel_1726 a răspuns:

Ii trantesti usa in fata laughing.

| coolgirld explică:

Mersi era pentru sora mea
a cataline parintii stiu