| Anonim428 a întrebat:

Cum te simti atunci cand esti indragostit si gelos?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu prea bine. Eu de obicei am dureri de cap si o senzatie de gol in stomac.

| RAY a răspuns:

Pierdut in iluzi, vise

| T0T a răspuns:

Aiurea.

| Deaad a răspuns:

Daca iubesti pe cineva esti si gelos intr-o mica sau mare masura, depinde de persoana.
Asta pentru ca iubire=egoism.

Te simti foarte nervos, normal.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

E normal sa fii putin gelos.

| OMFGConrad a răspuns:

Jegos

| ONE123456789 a răspuns:

Buna! Cand esti indragostit te simti bulversat, aiurit, visator, ai un zambet larg, o privire plina de sperante si iluzii, simti fluturasi in stomac, nu stii ce ai facut ca sa meriti asta, un lucru asa frumos. Cand esti gelos, esti posesiv, nu poti sa vezi persoana pe care o placi in compania altor baieti sau fete, simti o impotenta, te simti ciudat si nervos. Cel putin, asa ma simt eu in ambele cazuri. Sper ca te-am putut ajuta! Bafta!