| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc un baiat este 8 A eu sunt 7 A. Are clasa in fata clasei mele. Ne stim de un an de zile. Anul trecut l-am placut si il plac mult in continuare, i-am spus ...stie. Anul trecut imi zicea pe mess ca ma iubeste si lucruri de genul. Acum in vacanta am mers la scoala pentru niste uniforme; l-am dus pana la statia de autobuz si am stat cu el sa ii vina masina. Cand venea imi zicea: da-o incolo de masina. Se mai uita iar cand venea nu o lua. Pe a 3 a abia a luat-o.
Acum am inceput scoala, cand ies din clasa se uita in ochii mei si sta in banca. In rest buna si cam atat. Pe mess imi mai zice: cf fata laughing. iar eu ii raspund bine fata, tu? laughing I-am zis saptamana trecuta dupa ce m-a intrebat ce fac, i-am zis pupici laughing el mi-a dat : :X. Ma rog si cu prietena mea se baga in vorba pe mess cred ca stie ca imi zice si vrea sa ma faca geloasa. Asa facea cu o colega de-a lui o lua in brate, acum insa ea are prieten. laughing
Astazi am mers cu el si cu o prietena cam 200 de metrii, ne-a povestit ca i-a dat lui una cu o sticla goala de plastic in cap si a inceput sa planaga fata aceea si se mira cum de a durut-o. In alta zi pe mess l-am intrebat cum sa-i zic pentru ca o data pe strada i-am zis Alexandru si a zis ca vrea sa-i zic altfel. Pe mess l-am intrebat cum vrea sa-i zic si imi raspunde: iubire laughing
I-am spus ok nu ma deranjeaza iubirelaughing el dupa cateva minute cica: glumesclaughing. La scoala cand am iesit l-am intrebat ce faci iubire? El mi-a raspuns bine sau bine iubire n-am inteles exact oricum era rosu la fata.
Mie imi place foarte mult de el.
Ce credeti? Ma place?

9 răspunsuri:
| dyonline88 a răspuns:

Te place clar. fARA nici o indoiala.ar trebui sa va cuplati

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Semnele arata ca te place, dar daca ti-a zis pe mess ca a zis ca glumeste, inseamna ca nu stie sigur daca si tu vrei accelasi lucru sau nu vrea o relatie acum.Fa-ti curaj si intreaba-l direct.

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Cu siguranta...winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@pink18
Tie nu ti s-a intamplat?

| CosminCSM00 a răspuns:

Te place dar e timid

| FarrellBull a răspuns:

Intreaba-l pe el

| Pinky0green a răspuns:

Ar trebui sa iti vezi de scoala fetito

| adryanaony a răspuns:

Iti sugerez sa il lasi pe el sa faca primul pas.gen sa nu il mai duci in statia de autobuz sa te duca el acasa, si el sa te bage primul in seama

| impresie a răspuns:

E clar ca te place dar ii este rusine de acest lucru si e putin timid iar faza pe mess, ca glumeste nu glumeste de fapt ii este rusine ca poate tu nu il placi.