| anonim_4396 a întrebat:

Acum ceva timp, o fata mi-a dat block pe ig, iar eu nu stiam nimic, nu eram pe telefon atunci. Am revenit dupa 1 ora 2. Primesc notificare ca ma urmareste, i-am dat follow, i-am scris si dat poza. Scria ca nu ne urmarim reciproc, i-am dat follow si a zis ca pentru prima oara m-a blocat, atunci eram suparat si nu stiam de ce mi-a dat ca nu facusem nimic.
Nu a vrut sa-mi spuna, vorbeam cu subinteles cred..sa vada ca sunt suparat, a zis ca verisoara ei a pus-o sa ma deblocheze.
Dupa totul a fost ok, o cunosteam de ceva timp, parea de increderere, in ziua de paste am vorbit cu ea, iar am primit block.
a revenit pe 2 mai spunandu-mi ca i-a fost spart contul. Nu am crezut-o atunci, dar dupa da.
A zis ca banuieste pe cineva ca i-a spart contul.
Eu cand am luat block atunci, am intrebat pe cineva din lista ei, iar acel baiat mi-a spus ca a fost sters din lista, cred ca toti au fost si doar eu block.
Cand a venit pe 2 mai i-am zis, a zis ca nu m-a blocat ea ca i-a fost spart contul si am intrebat-o si atunci cand a pus-o verisoara ei sa ma deblocheze, a zis ca trebuia sa faca ceva. De ce nu mi-a zis direct atunci asta?
Voi ce parere aveti?
Povestea e lunga, dar am spus asa din ea putin, intr-un final in octombrie m-a lasat si a zis ca sunt perfect eu si ca la ea e problema...

7 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Ignora-o pe fata aceea ca nu stie ce vrea. Doar iti bati capul de pomana cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca acum ceva timp, o fata mi a dat block pe ig, iar eu nu stiam nimic, nu eram pe telefon atunci.
am revenit dupa 1 ora 2.
primesc notificare, ca ma urmareste, ii am dat follow, ii am scris si dat poza.
scria ca nu ne urarim reciproc, ii am dat follow, si a zis ca pentru prima oara m-a blocat, atunci eram suparat si nu stiam de ce mi a dat ca nu facusem nimic.
nu a vrut sa-mi spuna, vorbeam cu sub inteles cred..sa vada ca sunt suparat, a zis ca verisoara ei a pus-o sa ma deblocheze.
dupa totul a fost ok
o cunosteam de ceva timp parea de increderere
in ziua de paste am vorbit cu ea, iar am primit block.
a revenit pe 2 mai si spunandu-mi ca ii a fost spart contul.
nu am crezut-o atunci, dar dupa da.
a zis ca banuieste pe cineva ca ii a spart contul.
eu cand am luat block atunci, am intrebat pe cineva din lista ei, iar acel baiat mi a spus ca a fost sters din lista, cred ca toti au fost.
si doar eu block.
cand a venit pe 2 mai ii am zis, a zis ca nu m-a blocat ea ca ii a fost spart contul.
si am intrebat-o si atunci, cand a pus-o verisoara ei, sa ma deblocheze, a zis ca trebuia sa faca ceva.
de ce nu mi a zis direct atunci asta.
dar anul asta mi a spus, ca mi-a zis ea anul trecut ca contul a fost spart de varul ei.
nu mi-a zis nimic si stiu asta
si de ce s-a mai intors atunci?
voi ce parere aveti
povestea e lunga.dar am spus asa din ea putin
intr-un final in octombrie m-a lasat si a zis ca sunt perfect eu si ca la ea e problema...
da

| Continchiscontsters a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce dracu scris ca handicapați de 2 ori stai asa sa citesc sa vad ce se întâmplă

| AmandinaDragan a răspuns:

Dramatic! Ai prea mult timp liber?

| Continchiscontsters a răspuns:

Ba nu știu cei ig asta zic de acum ca să ști și 2 eu ma bag la somn mai ai câteva ore de somn și apoi ma pregătesc de munca noapte bună aveți grija de voi

| Ganderoaica a răspuns:

Neserioasă: când lucrurile devin mai serioase, dă block fără să te aștepți. Mie îmi sună a excroc sentimental (catfish), ascunde ceva si te pune pe jar sa mentineti o legatura de convenienta ca sa nu se întâmple ceva mai serios intre voi.

| user499999 a răspuns:

Asta e cu adevărat o dramă națională, nu glumă. Mare problemă că ți-a dat o tipă block și că pe urmă ți-a dat unblock.
Ai auzit cumva de relații cu persoane REALE cu care te întâlnești și te vezi? Îți recomand să insiști pe această versiune a relațiilor și să lași imitațiile.