| IooMar a întrebat:

Daca baiatul de care imi place e timid si nu imi zice nimic[l-am cunoscut acum cateva zile si de atunci nu l-am mai vazut(lasandu-mi impresia si el ca ma place)] credeti ca e bine sa uit de el sau daca nu ce imi sugerati sa fac? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Pai daca iti place fa-l sa vorbeasca nu? Sa fie mai dezghetat, ajuta-l sa se comporte mai deschis! Depinde de tine da? pa.

1 răspuns:
| mikaguapa a răspuns:

Asa am patit si eu azi.am fost intr-un oras si un baiat super dragut se vedea clar k ii placea de mine si mie de el.si na, pai cred ca ar fi bine sa nu uiti de el k imaginea lui o sa-ti ramana mereu in minte asa ca este bine sa incerci prin toate modalitati sa dai de el. cum s-ar zice sa treci si prin foc si prin apa, acum totul depinde de dumnezeu, asta a fost dragoste la prima vedere: sper ca te-am ajutat;* iti doresc succcces ~!