| IooMar a întrebat:

Daca baiatul de care imi place e timid si nu imi zice nimic[l-am cunoscut acum cateva zile si de atunci nu l-am mai vazut(lmi-a dat semne ca si el ca ma place)] credeti ca e bine sa uit de el sau daca nu ce imi sugerati sa fac? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| claudiu93 a răspuns:

De ce sa uiti de el. incearca sa vorbesti tu cu el, poate ca si lui ii place de tine, dar nu are curaj sa spune. Gandeste-te ca daca daca lui nu ii place de tine oricum nu ai nimic de pierdut, dar daca ii place de tine si tu intri in vorba cu el si o sa fiti impreuna o sa fie super. Deci oricum ar fi tot bine este.

1 răspuns:
| marianushka88 a răspuns:

Mie imi place de un baiat de mult timp, eu aveam un baiat care il socoteam prieten dar nu-l iubeam, la zi de nastere a prietenului meu am ramas doar cu baiatul ce il placeam i-am spus ce simt pentru el si el avea asa sentimente...nu rabda poti sal contactezi sau sal gasesti si sa-i spui ce simti daca simti ceva adevarat pentru el...succese