| Anonimafarahaz2 a întrebat:

Daca baiatul de care imi place, mereu se uita insistent la mine, in autobuz, cauta vorba cu mine, credeti ca e posibil sa ma placa si el? Am pus pe story pe Facebook o melodie care batea apropo spre el ca il plac si el e printre primii care se uita si a reactionat cu ador, ce ar trebui sa insemne asta, s-a prins ca il plac?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu putem confirma sau infirma ceea ce nu stim.
La fel ca si tine, putem presupune ca te place, dar nu avem o certitudine.
Vezi si tu daca iti va spune ceva, daca iti va face avansuri, ca de el depinde viitoarea voastra relatie.

| Bizon95 a răspuns:

99% ca te place dar e prea gaga sa faca prima miscare
suntem in secolu' 21, nu trebuie sa astepti pana la sfantul asteapta dupa un gaga, asa ca ia problema in piept, cu incredere si prinde-l odata cand e singur si invita-l tu la o cofetarie, un film etc.

| gemeni6226 a răspuns:

Sigur te place.E clar ca buna ziua. Poate cu timpul inveti sa citesti din semne.Toate semnele zic da.

| NYØ2002 a răspuns:

Sigur te place, cautal pe Facebook si vorbeste cu el

| CentyLox a răspuns:

Nu avem de unde stii asta, poti doar sa astepti pana face el primul pas poate nu se simte inca pregatit sau iti da sperante ( dau cu presupusul nu spun ca asa e ) Bafta si in caz de ceva Svt?