| Niculita_Gabriel-Ionut_1998 a întrebat:

Daca iubita mea si-a schimbat comportamentul in ultimul timp,e mai indiferenta, mai rece...e semn ca relatia se duce de rapa?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Vorbeste cu ea. Calm, clar si fara sa para ca ii face reprosuri sau o acuzi. Comunicarea rezolva multe, ti-o zic din proprie experienta.

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cauta pe alt cineva, acesta relatie este terminata!

| Aleeee95 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea sincer si sa ii spui exact ce simti. Poate ea are o problema sau ceva si are nevoie de o persoana cu care sa vorbeasca!

| Vi003 a răspuns:

Ionut, pari om descurcaret, intreab-o, vezi cam in ce ape se scalda. Nu-i rusine sa te intereseze acest aspect al prieteniei voastre, in fond, chiar daca va despartiti, nu trebuie sa fiti dusmani. Astfel de rape apar, doar n-o sa cazi in fiecare, invata sa iei totul asa cum e, sa nu te minti si nici sa-i permiti cuiva sa-si bata joc de tine. Corect? Capul sus!

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Nu vreau sa te intristez, dar da. Incearca sa vorbesti sincer cu ea, spune-i de tot ce simti, vezi cat e de sincera si ce-ti spune. Daca e foarte rece si nu vrea sa vorbeasca cu tine, mai bine va despartiti decat sa suferiti amandoi.Succes happy funda?

| perladunarii a răspuns:

Salut
nu e semn ca relatia se duce de rapa, e semna ca s-a intamplat ceva, poate ceva chiar din vina ta dar nu realizezi asa ce cel mai bine este sa vorbesti cu ea! Daca ea va vrea sa continue cu tine o sa ajungeti la un punct comun! Dar trebuie sa vorbiti deschis unul cu celalat!

| Iamnotme a răspuns:

Nu neaparat. Incearca sa vorbesti cu ea, sa vedeti care e problema happy

| AlisPretty a răspuns:

Nu neaparat. Se poate sa aiba si probleme si sa o faca sa fie mai trista. Poti sa ai o conversatie cu ea pe aceasta tema, o conversatie calma.