| Biuka a întrebat:

Ce are hi5-ul? sad
E asa naspa in ultimul timp. in primul rand ca nu mai pot aproba comentarii. sterge comentarii sau da accept la unele persoane straight face Apoi ca jocurile nu se mai incarca deloc(unele). Si nah`. se cam duce de rapa dupa cum vad sad

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Da, am auzit şi eu aici pe TPU, are nişte probleme tehnice după cum văd.în fine eu mi-am dezactivat contul de pe hi5 de mult timp că am văzut că jocurile nu prea se încărcau şi deja toţi prietenii mei au renunţat la hi5 pentru facebook, şi mie îainte îmi plăcea hi5-ul şi pe facebook nu ştiam să umblu dar în maxim o săptămână înveţi.Fă-ţi un cont pe facebook.

1 răspuns:
| Biuka explică:

Am si facebook si de toate laughing Doar ca nu stiam ce se intamplabatting eyelashes. Multumesc pentru raspuns puppy dog eyes :*