| madalinaraicu a întrebat:

Nu stiu ce sa facsad
Am incercat sa vorbesc cu prietenu meu, sa il intreb de ce s-a schimbat si de ce numai este ca inaintesad
El mi-a raspuns ca mi se pare mie, ca el este acelasioh go on
Mi-a spus ca sa stau linistita ca tine la mine si sa numai imi fac atatea grijihappy
Dar de la un timp el nu prea imi mai demonstreaza ca tine la mine, este rece cu mine, distantstraight face
Aseara cand am iesit cu catelul meu pe afara el venea de la scoala, si am vorbit putin si din vorba in vorba nu stiu cum sa ajuns la subiectu "inselat" si mi-a spus sa nu il insel, si eu i-am spus ca nu te insel pentru ca te iubesc si nu ti-as face asta si el a zambit.
Si i-am spus sa nu fie el cel care ma inseala si a spus ca nu ma inseala nici el si a inceput din nou sa zambeasca la mine.
Nu stiu de ce, dar simt cum toata relatia se duce de rapasad, si eu nu vreau sa il pierd pentru ca tin la el foarte mult si nu as suporta sa il pierdsad
Ce sa mai fac?sad ca numai stiu(suntem de 3 luni impreuna)
Sunt distrusacrying
Am nevoie de sfaturisad

1 răspuns:
| smile a răspuns:

Pff.Ti la el...Si cred ca singurul lucru pe care il poti face este sa ii arati ca ii esti aproape. Poate lucrurile nu sunt chiar atat de grave pe cat le vezi tu.Trebuie sa ai incredere in el daca il iubesti.Nu il vei pierde atat timp cat el spune ca tine la tine.Fiecare persoana cu varsta trece prin tot felul de momente si starii.Intelege`l