| aripifrante a întrebat:

Daca noi ne spovedim la preoti, ei unde se spovedesc? fundahappy

Răspuns Câştigător
| alina_3113 a răspuns:

Poi nu cred ca au nevoie de spovedanie (ca doar n-or face pacate mari) dar daca e sa vor sa se spovedeasca probabil la alti proti sau la episcopi happy

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Cred ca merg ca niste oameni normali, si ei la randul lor la alti preoti

| crisgently a răspuns:

Nu cred ca ar fi treaba noastra unde se spovedesc ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spovedesc la cel care e mai mare in functie la metropolit sau cum ii zice. ori staret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi aleg si ei, ca si noi un duhovnic. Acesta trebuie sa fie calugar sau mai inalt in grad (sa fie mai mult decat preot) pentru a putea intelege mai profund problemele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La alti preoti.Degeaba oricum, toti sunt niste eretici!

| justbogd4n a răspuns:

La D-zeu

| Nicoletta_9240 a răspuns:

Se spovedesc ei intre ei laughing Glm...probabil ca ei considera ca nu au de ce sa se spovedeasca si se roaga doar big grin Cred...