| Slavitesti a întrebat:

Dacă sunt cântăreț la Biserică, am șanse să îmi fac iubită?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant din alea care merg si sta 12h in weekend la biserica gasesti una, intreaba babele ca ele au relatii

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In general, da.
Printre ultimii crestini, se numara in special pisde. Te vor aprecia ca ii canti lui 'doamne-doamne'.
Si chiar si asa, faptul ca ai voce este o calitate, un lucru interesant. Fetele sunt atrase de hobby-urile baietilor, daca sunt placute.

| Fatamuntilor a răspuns:

Normal
Poate chiar sa te casatoresti!

| Frank51 a răspuns:

Ai sanse poate chiar mai mari decat restul baietilor, sa gasesti o femeie foarte inteligenta si culta.

| alina2k18 a răspuns (pentru Frank51):

Daaaa, IQ 189 au alea de ocolesc biserica in genunchi laughing si se duc sa pupe moaștiliiwinking si să bat pă sticlilii dă aghiazmăwinking

| Frank51 a răspuns (pentru alina2k18):

Ai vazut tu vreo fata pana in 25 de ani sa faca asta? Ca eu nu. Exista n tipuri de a exprima credinta, si nu are legatura cu inteligenta. Eu am intalnit niste fete venite din america pentru biserica lui Iisus(google it), foarte inteligente(au invatat romaneste in 6 luni), si ramaneam uimit in fiecare zi cand vorbeam cu ele, plus ca erau foarte frumoase. Mai zic? Am un prieten care face doctorat in Germania in teologie, si surpriza pupa moaste. Si eu am pupat moaste desi nu sunt ortodocs, am fost pana si pe Sfantul Munte, mai zic?

My point... inteligenta nu are legatura cu credinta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca ai sanse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai șanse foarte mari, mai ales ca ești cântăreț lui Dumnezeu. Cauți fete car vorbesc mai mult de Dumnezeu și care sunt credincioase.

Răspuns utilizator avertizat
| sayWhaaat a răspuns:

Depinde daca canti la biserica si atat, sau canti la biserica si esti si genul ala mai ciudatel, retras, religios cu "dzeu in pept", fara simt vestimentar, si asa mai departe.

| BilaRomânească a răspuns:

Dacă devi popă atunci da, așa acum ai un salariu de 1000-1200 de lei e cam mic.

| Andreeauta a răspuns:

De ce nu ai avea sanse? Fiecare este special in felul său

| Slavitesti explică (pentru Andreeauta):

Mă gândeam că ar zice că sunt îndoctrinat!

| Slavitesti explică:

Deci am inteles! Nu de alta, dar am aproape 20 de ani si sunt putin speriat ca poate raman asa mereu, fara sa fi avut iubita vreodata?