| Denn97 a întrebat:

Dacă tu îl cauți mereu și el nu te caută niciodată, îți răspunde foarte rapid la mesaje și iese de fiecare data cu mine,ne facem planuri pentru Weekend … asta ce poate însemna? Își face timp sa ieșim, dar de sunat nu suna niciodată…

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Pai dacă toate sunt ok dar problema e ca nu îți scrie și el primul, întreabă-l de ce nu o face?

| Eireann a răspuns:

Intreaba-l. Cea mai sigura varianta. Dar e posibil sa fie altceva - daca tu esti mai ocupata sa astepte sa il suni tu cand au timp, poate nu ii place sa vorbeasca la telefon (sunt multi barbati asa), poate nu isi da seama ca te deranjeaza.

| Denn97 explică (pentru Eireann):

L-as intreba, dar omul este căsătorit. Îmi da de inteles de multe ori ca ma place, dar el spune ca atata timp cât este fericit in căsnicia lui, nu ar divorța. Acum nu știu cât de mult este adevarat… mereu se vaita ca sotia lui este foarte geloasa.

| alexandru3107 a răspuns:

Poate e mai orgolios happy. Totusi nu ezita sa ii spui ce te macina, comunicarea este cheia intr-o relatie!

| Denn97 explică (pentru alexandru3107):

Ideea este ca suntem prieteni… ne stim de 7 ani, am fost și colegi de munca, el este căsătorit și îmi e ca dacă ii voi spune, îl voi pierde…