| GavriloaeAna a întrebat:

Daca un baiat iti spune ca te iubeste iar peste o luna, cand ar trebui sa va revedeti, iti spune ca nu te mai iubeste.si ca pentru el nu mai contezi, ce ati pati asta, ce ati face? va rog ajutati-ma.nu stiu ce sa facsad

Răspuns Câştigător
| Visatoarea a răspuns:

E defect laughing
Stai linistita, nu fi trista, lucrurile astea sunt frecvente! Fi nepasatoare! Gandeste-te ca nu ai pierdut nimic!
Motto-ul meu :" Imi place sa cred ca n-am pierdut nimic. Si daca am pierdut ceva, inseamna ca nu mi-a trebuit." Curaj. Viata e cruda happy
Sa fi iubita (de cineva care te merita)

3 răspunsuri:
| nimicaici a răspuns:

L-as injuraa laughing

| Roxana_2291 a răspuns:

Dar care sunt motivele de va vedeti dupa o luna? poate are pe altcineva, poate ar trebui sa-l intrebi chiar pe el de ce? asa poate ai stii ce sa faci.

| GavriloaeAna explică (pentru Roxana_2291):

Eu sunt in bacau si el e in bucuresti.ne vedem o data la o luna