| anonim_4396 a întrebat:

Daca va certati u ca prietenul/sotul tau va trece repede?

7 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Ne trece, cu 1, 2 exceptii, nu ne-a prins seara fara sa ne impacam.

regis
| regis a răspuns:

Nu, ma cert foarte rar si imi trece greu.

| miauu a răspuns:

Pai noi acum ne certam, acum ne pupamhee hee

| JustMeFlory a răspuns:

Eu am prieten si de obicei cand ne certam si e el vinovat se intampla sa nu mai vorbim nici 2 saptamani. Dar daca as locui cu el, cum este in cazul celor casatoriti cred ca ne-am impaca destul de repede.Totusi depinde de la ce a pornit toata ceartahappy

| jenny a răspuns:

Depinde din ce motiv, daca este un motiv destul de serios nu mai mananca mancare calda o luna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. daca sotia mea se cearta cu prietenul ei, mie-mi trece foarte repede.

| mimi_4822 a răspuns:

Depinde de el cand vine sa-si ceara iertare!