| Michiiiiiiiiii a întrebat:

De ce de cele mai multe ori persoanele dragi ne lasa ..balta?straight face

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru că nu știu să ne aprecieze!
Pa, pa.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Timpul inseamna o transformare continua, toate trec. Si cele bune si cele rele. Dezamagirile, ca si bucuriile, ne apartin si sunt continuarea asteptarilor noastre. Fiecare are drumul sau, uneori ne intalnim, trecem prin niste momente impreuna si apoi mergem mai departe separat.
http://www.youtube.com/watch?v=oBj6ZkdCVkg

| mgtow a răspuns:

Pentru ca sunt dusmanii nostri - nu le pasa de altcineva.

| mihaelaa18 a răspuns:

Pentru ca nu stiu sa aprecieze ceea ce au langa ei...dar intr-o zi le va veni si lor randul si vor vedeam cum este si cum ne-am simtit noi in momentele in care ne lasau si ne faceau sa ne simtim un"nimic"happy

| zăGhost a răspuns:

Cred ca, desi e cam dur, raspunsul e simplu... nu mai gasesc la noi ceea ce cauta.

| Lucaci a răspuns:

Pentru ca tin la tine si vor sa te protejeze.

| Ramo137 a răspuns:

Pentru ca se plictisesc de tine si asta inseamna ca nu sunt persoanele dragi... doar s-au prefacut ca iti sunt.

Răspuns utilizator avertizat
| george232323 a răspuns:

Pentru ca se plictisesc sau este ceva ce ii supara sau enerveaza.

| Mihaitzz a răspuns:

Nu isi dau seama pe cine au aproape!

| IBeliveICanFly3 a răspuns:

Eh..asa e uneori. Persoanele care te iubesc cel mai mult pleaca de langa tine! Dar nu trebuie sa pui la suflet. Treci mai departe.

| MhPnr a răspuns:

Pentru că au o doză de prefăcătorie peste limitewinking şi ţinem prea mult la ei deci îşi fac de cap. aiurea, am trecut prin multe experienţe de genul. şi o să mai trec prin multe, pentru că lumea aşa e ea, rea şi prefăcută.

| RamboBike3 a răspuns:

Ca prea mult te iubesc si nu stiu ce sa faca si uneori aleg calea gresita!

| irinel01 a răspuns:

Pentru ca unt singurii care nu vor sa ne lase balta