| anonim_4396 a întrebat:

De ce fostul doar ma intreaba ce fac, dar nu zice nimic de intalnire.deja iesim de ceva timp...

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate nu are timp, trebuia sa-i propui tu sa iesiti si asa aflai raspunsul

| dedee23 a răspuns (pentru mona):

Dar cam tot eu i-am propus de fiecare data

| IloveME a răspuns:

Este prietenul tau sau fostul, ca nu inteleg!
Vrea sa fie respectuos!

| llljk a răspuns:

Probabil el vrea doar comunicare nu 'întîlnire' nu cred că e cazul să aştepţi pînă te invită. poţi încerca să vorbeşti deschis cu el despre lucru acesta.

Dar stai liniştită că nu e ultimul băiat, vei întilni pe cineva care să te merite şi nu va fi ca 'fostul'

TAKE CARE!