| Adet_Ana_2000 a întrebat:

De ce mă mai caută fostul daca are altă relație?

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te poate uita.

| Adet_Ana_2000 explică (pentru darrio2007):

Așa o fi nici nu l am întrebat, de aceea credeam si eu asta! Mulțumesc!

| T0T a răspuns:

Că nu primește ce vrea în actuala relație, adică sex.

| Freya1 a răspuns:

Poate se plictiseste sau poate si-a dat seama (ca multi altii dupa despartire) ca ce a avut nu mai gaseste si ca femeile sunt mai altfel.
Si pe mine mereu m-au cautat si ma cauta fostii pentru ca ei cand eram cu ei si faceam un naz sau ii certam pe ceva credeau ca sunt cea mai rea femeie posibil. Dupa ce si-au luat altele si-au dat seama de multe da ce sa faci, e tarziu.

| Adet_Ana_2000 explică (pentru Freya1):

Așa este! Mulțumesc frumos!

| Holiday a răspuns:

"De ce mă mai caută fostul,
Daca are altă relație?"

De ce sa stea ca prostul?
Vrea si el o fe_latie.

Zic si eu, ca prea rimeaza...

| SkyPilot a răspuns:

Nu o sa iti placa raspunsul meu.
Este clar ca tu mai ai ceva pentru el. Daca nu aveai, iti vedeai de treaba ta si nu puneai aceasta intrebare. El simte asta si se gandeste sa pastreze o relatie buna cu tine pentru ca in viitor se poate sa ii pice de ceva intalniri "fierbinti". Iti castiga increderea, cand vei avea o problema te duci la el pentru intelegere si atunci cand esti vulnerabila, daca stie cum sa te ia, obtine ceea ce isi doreste.
Daca era interesat de reluarea relatiei cu tine, fata cu care este acum era deja istorie iar tu ai fi stiut clar de la el ce vrea si nu ai fi pus intrebarea asta.

| Adet_Ana_2000 explică (pentru SkyPilot):

Multumesc poate asa este nu stiu eu ce este in capul lui!

| gabicoo a răspuns:

Nu ma pot abtine sa nu pun un banc aici:
Popa mergea pe strada si se intalneste cu o fata de 18 ani
-Sarumana parinte zice fata
- Buna, buna, buna zice popa
Apoi se intalneste cu o tipa de 30
-Sarumana parinte
-Buna, buna zice popa
Apoi cu una de 40 de ani
-Sarumana parinte
-Buna zice popa
Apoi cu o baba de 60
-Sarumana parinte
-Sa fii sanatoasa zice popa
Adet_ana_2000 la 18 ani ai tai trage tu singura concluzia.

| Adet_Ana_2000 explică (pentru gabicoo):

Hai nu ma înnebuni! Ce sa spunem acum!

| Dalmore a răspuns:

Te ține de rezervă.

| GabyT10 a răspuns:

Poate inca are sentimente pentru tine.Multi fac alegeri gresite in viata.Am intalnit cazuri in care s-au despartit, s-au casatorit fiecare cu cine a dorit si dupa multi ani au divortat ca sa poata fi iar impreuna.Nu cred ca te-ar cauta daca nu ar simti ceva pentru tine. Poate a realizat ce greseala a facut despartindu-se de tine si acum incearca sa se impace.Nu-l cunosc, dar pot spune ca sunt barbati ce nu au puterea de a recunoaste cand fac o astfel de greseala happy, dar fac tot ce pot sa dea semne fostului partener ca regreta.

| Adet_Ana_2000 explică (pentru GabyT10):

Mulțumesc frumos! ????

| GabyT10 a răspuns (pentru Adet_Ana_2000):

Cu mult drag. Daca mai ai sentimente pentru el continua sa-i dai atentie/sa vorbesti cu el happy. Multa bafta, sa auzim de bine happy

| Adet_Ana_2000 explică (pentru GabyT10):

Încă am!?

| 1Marinn1111 a răspuns:

Poate s-a dat seama ce a pierdut

| Adet_Ana_2000 explică:

Zdreanță sa faci pe cine vrei tu nu pe minee! S-a înțeles?