| Lareas a întrebat:

De ce nu îmi pot face și eu o iubită? Am 27 de ani și nu am avut niciodată una.Nu știu ce sa mai fac.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stii cum sa abordezi problema.

| dullcat a răspuns:

Dar ce ai incercat pana acum, mai exact si nu a functionat? Stai linistit, nu esti nici primul si nici ultimul in aceasta situatie, deci incearca sa nu te lasi descumpanit si nici sa-ti tai singur craca de sub picioare.

| Frank51 a răspuns:

Prea puține informații, dar de regulă problema nu e la cel care întreabă.

| Dragobeta a răspuns:

Care sunt defectele tale?

| Xox0 a răspuns:

Ai incercat sa vorbesti cu fete? Dupa tine ce nu iese?

| Lareas explică (pentru Xox0):

Am vorbit doar pe net.Eu cred că abordez niște străini de aia nu merge, neavând niciun prieten.Și nici fizicul nu mă ajută.

| Xox0 a răspuns (pentru Lareas):

Daca fizicul nu te ajuta, lucreaza la el. Si e bine sa vorbesti si cu straini, atat timp cat nu stai si astepti sa vina o fata de la sine

| Ilovedinero a răspuns:

Nu vorbesti cu fete, nu esti o fire sociabila, nu mergi in locuri populare, nu esti atractiv, nu ai simtul umorului. Iubirea vietii tale crede-ma ca nu o gasesti in biblioteca, in pat etc.Eu una mi-am cunoscut iubitul cand am mers cu fetele pe teren sa vedem si noi baieti frumosi si prostu mi-a dat cu mingea in cap

| Lareas explică (pentru Ilovedinero):

Nu am prieteni cu care da ies la voi fetele e mai ușor.Am văzut o grămadă cupluri care s-au cunoscut online.

| Ilovedinero a răspuns (pentru Lareas):

Crezi ca fetelor le este mai usor sa isi faca prietene?

| Lareas explică (pentru Ilovedinero):

Eu am văzut o grămadă care au.Si iubit și prieteni.

| andreea1baratiu a răspuns:

Depinde de tine si de ambitie, cate amice fete ai, daca stii cum sa abordezi o fata sau cum sa vorbesti cu ea.