| dany_4517 a întrebat:

De ce un baiat cand ii zice la o fata sa se combine cu el si o saruta, ea zice: iti dau raspunsul mai tarziu...adica ii place de alt baiat nu?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, sunt mai multe posibilitati:ori e prea timida sau nehotarata, ori nu stie cum sa zica nu ca sa nu raneasca si mai amana momentul... dar s-ar putea ca ea sa ii placa de baiat dar sa aiba anumite retineri din anumite cauze...

9 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Nu ii place de altul. da stii ca fetele au cate o prietena cu care se sfatuieste mereu.
Cea pe care ai sarutat-o se v-a duce sa-i ceara sfatul prietenei sale, daca aia ii da verdictul. te-ai scos, daca nu.nasol.alta data.

cami
| cami a răspuns:

@nony, are dreptate smug tongue laughing

| rozalia25 a răspuns:

Depinde cum e fata. Unele fete isi bat joc de baieti. Altele vor sa para interesante. Iar altele pur si simplu nu au incredere in baieti. Daca iubea pe altul nu te lasa sa o saruti, si iti zicea direct ca nu. Ai doar grija sa nu fie smechera sa te joace pe degete!

| lifeForJesus a răspuns:

Nu! adica e fitoasa si vrea sa te tina pe jar un pic...hee hee

| annda a răspuns:

Adica nu vrea sa arate ca vrea din prima te tine pe jar putin si apoi iti spune ca da. laughing

| squib a răspuns:

Pentru ca se intampla ca uneori fata sa fie putin indecisa, sau din simplul motiv ca nu vrea sa para usor de impresionat, ca trebuie sa astepti pana ia o decizie, cu sa fara ajutorul prietenei ei celei mai bunebig grinTu nu ai decat sa fii calm si sa astepti raspunsul care in 90% din situatiile in care te afli tu sunt"da".

| maddy09 a răspuns:

Nu vrea sa arate din prima ca vrea exact cum a spus si Annda vr4ea sa te tina putin pe jarwinking

| delphigab9 a răspuns:

Mai sarut-o odata si poate atunci vei afla raspunsul

| pofolete16 a răspuns:

Nu neaparat ii place de altul. Poate nu ii place de nimeni, nici macar de baiatul respectiv...