| Cristinutzaa2806 a întrebat:

De ce v-ati inceput viata sexuala? erati curiosi,din iubire, sau pentru ca si alti si-au inceput-o?
si dupa cat timp de relatie?

Răspuns Câştigător
| Killaritza a răspuns:

Dupa 2 ani de relatie...a fost ceva de moment amandoi am simtit asta si a fost cv minunat

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

I-am facut placerea celui mic.

| dddddadada a răspuns:

Pentru ca eram beat

| Cristinutzaa2806 explică (pentru dddddadada):

Si nu regreti?

| dddddadada a răspuns (pentru Cristinutzaa2806):

Glumeam doar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru dddddadada):

laughing

| Malinutza99 a răspuns:

Eu nu mi-am inceput-o...

| dadionetwothree a răspuns:

Cate raspunsuri la misto.
Of.
Eu nu mi-am inceput viata sexuala. Am 16 ani. Nu mi-as incepe viata sexuala din curiozitate, caut persoana potrivita. Sa simt ceva pentru ea, sa o iubesc, sa ma iubeasca, nu asa cu oricine, oricand.
Nu, nu ma las influentata de nimeni. Daca era sa ma las influentata mi-o incepeam demult.
Nu imi dau seama de ce se grabesc unii asa, dupa cateva luni deja gata in pat. Serios? raised eyebrows
Acum stiu, o sa sara toti cu gura pe mine, infine.
Eu am avut 10 luni cu un baiat si nu am facut nimic. Si chiar ma bucur, ramaneam si singura si fara virginitate. happy

| Silviu_Respect_1991 a răspuns:

Ca baiat poti sa iti incepi viata sexuala oricum.nu este o problema..ca fata trebuie sa te candesti cand o faci prima data si cu cine.acum nu stiu ce esti tu.baiat sau fata ca nu imi dau seama dupa username

| dddddadada a răspuns (pentru Silviu_Respect_1991):

Nu stiu tu, dar. conteaza cu cine o faci si ce simti pentru acea persoana, cel putin din punctul meu de vedere

| Cooooooooooooooooooooooooooool a răspuns:

De mere, sa intrebe cineva rolling on the floor laughing

Din iubire logic rolling on the floor si aveam 5 luni de relatie
si dupa inca una ne-am despartit

si cu actualul l-am cunoscut dupa 6 luni
si am facut-o dupa 4 luni -3 jumate de relatie

si am 17 ani si am inceput de la 16 ani si 5 luni