| janynn a întrebat:

De dimineata am o durere in partea dreapta deasupra bazinului, dar putin mai in spate.ma tine cateodata, numai cand apas, sau ma aplec, altfel nu prea ma deranjeaza. din ce cauza poate fi?sad Mentionez ca este mai sus de apendicita si mai jos de ficat
Multumesc:*

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

De trei ori ti-am scris.si tot de atatea ori s-a dus totul din cauza reclamelor de pe site. Medicul poate stabili.Eu banuiesc ca este o raceala a ovarelor. Fa o baie fierbinte si puneti ceva cald in zona respectiva.

| Deeutza_8515 a răspuns:

Poate ai nisip la rinichi...nu stiu sigur acum...sad

| Darknesss a răspuns:

Poate te-ai lovit

| tania27 a răspuns:

Poate fi de la rinichi, sau o anexita.

| vreaubebe a răspuns:

Atentie la ovare, daca simti ca au volumul mai mare ca de obicei e anexita sau raceala la burta daca nu ai grija la apendice, nu la apendicita pentru ca aia e boala

| FanKingofpop a răspuns:

Febra muschiulara poate ca da