| yyyyy a întrebat:

Poti muri de la ficat? adica pe mine ma doare in partea dreapta dar mai sus si nu foarte tare. dar nu 24 din 24 de ore ci foarte putin dar in fiecare zi. aceasta durere a inceput de cand am facut sport foarte mult (de vreo saptamana) deci apendicita poate fi? mai ales ca a durat o saptamana si nu m-a durut ingrozitor si nici nu am fost nevoita sa chem salvarea! poate fi din cauza ficatului? sau doar o durere care trece dupa ceva timp?

Răspuns Câştigător
| BubuuLinna a răspuns:

Buna!

incearca sa nu mai faci chiar asa de mult sport
sau chiar deloc pentru afecteaza si cel mai bine e sa te vada doctorulbatting eyelashes
poate ar trebui sa iei niste medicamente pentru ficat tongue sad

si cand te doar.(in fiecare zi ) stai pe pat si odihneste'te ajuta ff mult :*:*

sper ca te'am ajutat :*:*

Funda? :*:*