| Hammurabi a întrebat:

De la un timp prietena mea întârzie în fiecare zi de la servici. În plus mai pleacă și sâmbăta de acasă la nu știu ce ședințe. Am devenit suspicios și m-am hotărât să o urmăresc. Sâmbăta asta, când a chemat taxiul, m-am urcat pe motocicletă și am pornit în urmărirea ei. A oprit taxiul într-o parcare unde o aștepta un bărbat intr-o mașină. Am stat mult mai în spate să nu mă vadă. A urcat în mașină cu acel bărbat și au plecat. Am vrut să ma țin după ei dar când să pornesc, mi-a stat motorul. Voi care credeți că e problema? De la bujie? De la baterie? Am văzut că pierde și câteva picături de ulei pe la palier.

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

rolling on the floor Haha!

26 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai gasit textul pe Facebook.

| DeathIncarnate a răspuns:

Foarte tare povestea, chiar am râs.
Nu bujia sau bateria este problema, ci ambreiajul tatăă.

| Lucian4 a răspuns:

laughing)))))) sa-mi bag..., chiar nu m asteptam la final

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Tu vrei sa aflii daca prietena ta are pe altcineva sau daca ai probleme cu bujia la motocicletă, e varză intrebarea ta, nu are nicio logică deci scrie concret ce anume te interesează, motocicleta sau fata cu care esti, ca tu esti afectat mai mult de faptul ca nu porneste motorul motocicletei decat de faptul ca prietena ta scumpă si dragă te înșeală cu cine vrea ea.

| Freya1 a răspuns:

Serios laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Da-i papucii si vinde motorul, nu merita.Cumpara o bicicleta si o papusa gonfabila aia sigur nu te inseala!
Caz rezolvat!

| Hammurabi explică:

Interesant e cum prostia pe care am scris-o a creat reactia asta ciudata. In definitiv e doar o aberatie. Dar si mai aberant e cum cineva se poate supara pentru ca altii au ras la prostia asta. laughing

| GoldenZenith a răspuns:

Prostia.

| jnkjhkhyiyi79898y98yh a răspuns (pentru GoldenZenith):

Si cum de nu te bufnea rasul cand vorbeai cu prostalaul de drimmuero?

| GoldenZenith a răspuns (pentru jnkjhkhyiyi79898y98yh):

De el am ras in alte moduri. happy

| jnkjhkhyiyi79898y98yh a răspuns (pentru GoldenZenith):

In ce moduri?

| anonim_4396 a răspuns (pentru jnkjhkhyiyi79898y98yh):

El era mai special ma. Ce stii tu

| GoldenZenith a răspuns (pentru jnkjhkhyiyi79898y98yh):

O să înceapă să plânga daca spun.

| LoveSleep a răspuns (pentru jnkjhkhyiyi79898y98yh):

"Ce gasesti asa hahaitor la mizeria asta?
Prostia.
Si cum de nu te bufnea rasul cand vorbeai cu prostalaul de drimmuero?"
Genial laughing

| jnkjhkhyiyi79898y98yh a răspuns (pentru GoldenZenith):

A
zi atunci

| PersonajFictiv a răspuns:

E un semn, cand a stat motorul Universul a vrut sa iti comunice ca in acea masina s-a intamplat ceva opus : your girlfriend was turned on.
Acum, hai sa ne gandim ce inseamna urmele de ulei ..si luandu-ne dupa simbolistica, acele urme de ulei semnifica sangele din vaginul prietenei tale, care era pe stop.
Deci, trebuie sa duci motocicleta la reparatii sa-i inlocuiasca bujia.

| PersonajFictiv a răspuns:

A spus un utlizator ca l-ai luat de pe Facebook ( textul ) nu l-ai contrazis deci sa inteleg ca are dreptate.
Cand postezi un text care nu iti apartine foloseste ghilimelele iar daca se poate precizeaza sursa, sau daca nu o stii spune ca nu stii sursa.
Stii tu, chestii de bun simt.

| Hammurabi explică (pentru PersonajFictiv):

Nu am considerat ca merita efortul. Nu e de pe Facebook. Ideea de baza e dintr-un banc iar textul e modificat de mine. Daca l-a descoperit el asa cum e pe Facebook sa dea link-ul.

| munteanuionvictor a răspuns:

Răspunsul nu e amuzant.

| Anonima6789777 a răspuns:

laughing)) Foarte amuzant

| OAly a răspuns:

Ai pus postarea in categoria Familie si relatii si dupa ce ai povestit despre o problema in dragoste intrebarea ta se refera la motorul motocicletei. Hotaraste-te ce vrei sa stii de fapt?

| Neagandalf a răspuns:

Esti de belea rolling on the floor))))

| Socke a răspuns:

Mor. eu as zice ca prietena ta te inseala(clar deci clar, fara nici o discutie), dar la final... laughing

| Perversul69 a răspuns:

XDDDDD buna asta big grin

| jnkjhkhyiyi79898y98yh a răspuns:

Vai ce amuzant

| sweetnovember a răspuns:

Vai ce terci ai făcut în întrebarea asta.
Puteai scrie doar "când să pornesc motocicleta nu mi-a mers motorul, de la ce o fi?".Şi trebuie pusă la Auto&Moto, nu aici.