| XxBlueRosexX a întrebat:

Deci nu mai pot nu mai rezist astazi m-am certat rau de tot cu mama pentru ca am ajuns mai tarziu de la scoala pe la 17:30...defapt iesisem la 2 si m-am mai plimbat cu prietenul prin oras.Cand am ajuns acasa mi-a spus doar "la ora asta se iese de la scoala" i-am spus doar ca am mai ramas pe afara cu prietenul. Toate bune si frumoase pana cand intra in camera la mine si incepe sa tipe la mine si sa imi spuna ca ala e un cretin si imi interzice sa ma mai vad cu el si ca sunt o nesimtita si chestii de genul asta atcunci si eu mam enervat si i-am zis sa ma lase in pace odata sa nu se mai bage in viata mea si ca o sa ma mut la el daca ma mai certa...atunci a luat sticluta de oja de pe birou si a aruncat in mine, ma ranit putin pe obraz mi-a curs sange si mam invinetit putin, deci eu sincer nu o mai suport simt ca urasc persoana care mie mai draga ce sa mai fac nu mai pot traii cu mama deloc vreau sa plec in lume sa ma scap de ea. De astazi pentru mine familia nu mai exista si o sa incep o viata solo pentru ca e prea mult plus ca nu am avut o copilarie normala si imi lipseste fericirea.

5 răspunsuri:
| Geo17 a răspuns:

Ce mai stai atunci? De ce te mai folosesti de lucrurile cumparate de parintii tai?
app: Cati ani ai?
Aacuma fa cum crezi ca tie mai bine dar de mama sigur o sa iti fie dor.
Peace

| XxBlueRosexX explică (pentru Geo17):

19 ani

| Geo17 a răspuns (pentru XxBlueRosexX):

Huhhh? La 19 ani vrei sa pleci? Dar si mama ta a facut prea rau...Ma rog la 19 ani esti adult! Dar sa te muti cu iubitu tau eu zic ca e prea repede sa te muti dar daca ti-a demonstrat ca te iubeste!?! Sunt mai mult ca sigur ca mama ta, SHE LOVES YOU!

| DjLayla a răspuns:

Mutate la iubitu tautongue

| ღLiFeHaSMeAiNgღ a răspuns:

Ea are grija de tine si nu vrea sa ti se faca rau... E drept, nu trebuia sa se manifeste asa... dar iti vrea binele si iti spun eu : "Te iubeste!". Poti sa stai putin de vorba cu ea si sa-i spui ca nu trebuia sa se manifeste asa.Totul va fi bine, ai sa vezi.Nu iti vrea raul. Ar trebui sa ai o relatie mai buna cu mama ta si sa nu pleci de acasa (sa te casatoresti) neimpacata cu ea. Sper ca te-am ajutat!happy