| ANDREBOBOC a întrebat:

Deci s-a intamplat asaa eu am mers cu prietena mea si i-am spus ca o fata ma enerveaza era de la bloc si ea s-a dus sa ii spuna m-am supi un pic i-am spus mamei si acum a spus ca dc ma prinde cu ea imi rupe gatul ce sa fac ca eu chiar vreau sa ma impac cu ea ce sa ii spun mamei? funda +vot

Răspuns Câştigător
| Ayna a răspuns:

Pentru ce sa te impaci cu ea draga? Fete nu mai sunt cu care sa tii legaturi de prietenie? Daca ea a procedat asa, ar trebui tu sa o scuipi intre ochi si sa faci concluzii!
In plus, invata-te sa iti tii gurita ceea ce tine si de prietena(ca i-ai spus despre tipa) si de mama ta(care nu e obligatoriu sa stie chiar fiecare pas care il faci!)
Astfel o sa iti fie tie mai usor!

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

De acord cu Mimi. Altă chestie... câți ani ai? Dată fiind pregnanta influență a mamei tale în întrebarea asta ori ești prea mic ca să ai nevoie de prietenă ori ai fost crescut sub fusta mamei de ți se pare mediu natural și de la 16 ani în sus.

| MimiPopescu a răspuns:

Tu ai auzit de virgule sau de cratima? Eu nu am inteles prea multe din intrebarea ta.

| ANDREBOBOC explică:

Ms astept inca raspunsuri

| ANDREBOBOC explică:

Si gizaz sunt fata