| Neagu_Diana_1998 a întrebat:

Vreau sa ma impac cu un baiat iar eu cred ca el nu vrea cum sa-i spun ca vreau sa ne impacam fara sa imi spuna ca nu vrea?

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Dragoste cu sila nu se poate!
Daca nu vrea...nu vrea! O fi avand el motive. Poate ca nu te mai iubeste sau e suparat prea tare sau...cate si mai cate!

| darrio2007 a răspuns:

Daca el nu te mai vrea cum vrei sa-ti dovedeasca? Daca te-ar trata cu indiferenta ai spune ca este nesimtit. Daca iti spune ca nu vrea va trebui sa accepti situatia.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Arata-i cat de mult tii la el, dar nu garantez ca o sa vrea 100%.

| Sn4k3 a răspuns:

Ii spui si daca nu vrea, asta e. Apropo, foloseste si tu niste semne de punctuatie laughing.

| R0R0 a răspuns:

Lasa-i timp de gandire.
Va veti impaca cand isi va da seama ce a pierdut!

| Florentina9210 a răspuns:

Asa si daca nu vrea? Care ar fi problema?
Mare paguba!

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Arata-i ca tii la el foarte mult, dar daca nu vreaa n-ai ce sa-i mai spui nu poti sa obligi pe cineva sa te iubeasca, nu este iubire daca amandoi nu simtiti la fel unul pentru altul.

| Satango a răspuns:

Îi scrii pe facebook, după care îl ştergi repede de la prieteni ca să nu-ţi poată răspunde înapoi.

| Valentina_Clara_1998 a răspuns:

Cati ani ai?

| Kuws6 a răspuns:

Ii spui direct fara frica, retinere sau rusine ce gandesti. Nu-i nimic anormal sa recunosti si sa-ti asumi asta! Daca o sa fii refuzata, nu te descuraja ca lumea este mai mare decat crezi si o sa-ti gasesti jumatatea cand o sa fie momentul potrivit.Succes!