| Fhhgafata a întrebat:

Cum pot să mă împac cu niste prietene?
Sa va spun ce sa întâmplat
Ele sau certat cu o prietena de a mea prin mesaje și au făcut-o în toate felurile iar eu cu o altă prietena am mers so sune eu nu știam de ce sa mergem acolo pentru că nu mi-a spus dar am mers cu ea.
Apoi i-a spus tot ce au spus fetele despre ea și apoi mă întrebat pe mine daca e adevărat și am spus că da apoi au vorbit cu ea la telefon ea a încercat să mintă că nu i-am zis noi și tot au aflat și acum numai vorbesc cu noi

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Vorbește sincer și deschis cu ele despre ce s-a întâmplat. Dar nu uita ca un prieten adevărat iubește oricând și în nenorocire ajunge ca un frate.

1 răspuns:
| Kiwibibilă a răspuns:

Ce telenovelă