| pumpkinky a întrebat:

Deci se aproprie ziua iubitului meu si eu nu ii cunosc atat de bine prietenii (mai ales barbati) si cam toti fiind insurati ma gandeam sa ii organizez o petrecere fara sa stie la un restaurant la care tot mergem noi sau la un bar sau in ceva local, si sa ii invit pe prietenii lui, fara fete si sa se distreze cu ei. Nu stiu cum sa ma bag in seama cu respectivii lui prieteni mai ales ca nu tinem legatura, nu am niciun nr de-al lor de telefon, sau e cam nepotrivit sa ma bag eu in seama cu prietenii lui insurati? Va rog o parere sau o idee pentru mine cum as putea proceda cel mai bine. PS Vreau sa ii dau o seara de libertate doar cu prietenii lui. pareri?
dau funa :*
multu :*

Răspuns Apreciat de Editori
| anonimg a răspuns:

Trebuie să vorbești cu prietenul tău despre asta, deoarece nu poți face singură acest lucru din mai multe motive: fie prietenii sunt plecati in concediu, fie ca nu a mai păstrat legătura cu ei, fie ca nevestele lor s-au apucat să nască toate în ziua aceea. happy
Doar el poate să-i anunte de petrecere cu mult timp înainte.

După aceea, odată ce cunosti cu aproximație numărul lor, tot pe el îl lasi sa aleagă locația, unde stie că atmosfera este cea mai bună. Si trebuie rezervat din timp, si tot din timp trebuie ca el să vorbească cu prietenii lui.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia vor gandi ca vrei sa faci sex cu ei. daca ti se pare o idee buna sa plece cu ei spune-i prietenului dar va avea suspiciuni ca vrei sa faci ceva suspect

| sorinake a răspuns (pentru mgtow):

Deci, daca nevasta unuia dintre prietenii tai te-ar contacta sa iti spuna ca vrea sa ii faca o petrecere surpiza prietenului tau, gandul tau s-ar duce la "asta vrea sa faca sex cu mine!"

Cred ca nu, oricat de bogata ar fi imaginatia big grin

Bula
| Bula a răspuns:

Iubitul si scumpii lui prieteni... big grin
Vor ciocni multe pahare de bautura si mancare scumpa in cinstea ta, iar tu vei plati nota de plata la final tongue

Iei credit bancar?

| Violleta2022 a răspuns:

Deci, tu preferi ca iubitul tau sa-si serbeze ziua de nastere nu in compania ta, ci a prietenilor?
Ciudata alegere!
Cu prietenii se paoet vedea in toate celelalte 364 de zile ale saptamanii si tu alegi chiar cea mai importanta zi a lui, sa o aiba in compania prietenilor?
Asta este felul tau de ai arata cat d emult il iubesti? Ca-n cea mai importanta zi a lui sa nu fii langa el?
Wow! M-ai lasat fara cuvinte!

| kandaraki a răspuns:

Gaseste pe Facebook un prieten de a iubitului tau si scrie-i ideea aceasta, pe urma vezi ce zice daca poate da el de ceilalti si deja alegi un Pub, rezervezi si voila, surpriza e gata.
Dar te-ai gandit ce vrea iubitul tau de ziua lui? poate el din contra vrea sa petreaca aceasta seara cu tine, in 2 in un local?
Asa ar fi cel mai normal, iar cu prietenii sa iasa dupa si sa sarbatoreasca, in alta zi!

| cyupaku a răspuns:

Lasa prietenii si mergi doar tu cu el

| sorinake a răspuns:

Sincer, va felicit pe amandoi. Bravo!
Faptul ca doresti sa ii faci o astfel de surpriza denota dragostea ce i-o porti si maturitatea relatiei voastre.

Sfatul meu:
Nu este nevoie sa iei legatura cu prietenii lui. Pana acum cred ca ai realizat care este cel mai apropiat prieten al lui. Cu el trebuie sa iei cumva legatura, sa ii spui de idee si de restul se va ocupa el.
Il poti contacta pe Facebook daca prin telefon este totul prea personal si iti faci griji ca ar putea fi interpretat gresit.

| pumpkinky explică:

Suntem impreuna zi de zi, locuim impreuna, dar el nu mai prea iese in ultimul timp si iesiri cu prietenii demult nu a mai avut, vreau sa i ofer putina liberate si in compania altor persoane, mai ales prieteni de-ai lui fiind

| DovleacTurbat a răspuns (pentru pumpkinky):

Iubita perfecta nu exi-. HOP. laughing Respect.

| pumpkinky explică:

Nu le cunosc nevestele, cu una am facut cunostina o singura data acum o lunga perioada de timp
Nu prea iesim cu alte cupluri, mai les nu cu prieteni de-ai lui

| pumpkinky explică:

Pai sa faca ce o vrea cu prietenii lui dar seara cand vine acasa eu sunt cel mai mare cadou al lui

| DS_Sedat_1993 a răspuns:

Da-le mesaj nevestelor si incearca sa le explici ce si cum sau spune-i iubitului tau sa cheme un cuplu la voi si vorbeste in privat cu ei, mi se pare foarte interesant ce vrei sa faci!