| Ara8890 a întrebat:

Deci vreau să sar în brațele iubitului meu atunci când îl văd gen să îmi încolăcesc picioarele în jurul lui dar îmi este frică că poate sunt prea grea, gen eu am forme si sunt mai plinuța putin si aşa dar nu rau dar nu sunt skinny sau aşa... vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| geoconda a răspuns:

În brațele persoanei potrivite nu iti vei face nici o grijă ca te va critica, asta esti tu, drăgută și pufoasă. Acceptă-te! Esti frumoasa într-o mie de ipostaze si culori si fantezii si chestii! Toată lumea e frumoasă! Nu sări, zic eu, pot să găsești alte feluri felurite prin care să-l surprinzi. De ce a-i sări? De iubire, stiu happy
Fundă? happy

| Ara8890 explică (pentru geoconda):

Apreciez că tu nu ai făcut mişto ca ceilalți şi îți mulțumesc pentru cuvintele frumoase?
sigur, fundă?

| geoconda a răspuns (pentru Ara8890):

Mulțumesc si eu! Nu rezolvăm nimic daca împroșcăm cu răutate!

| Ara8890 explică (pentru geoconda):

Exact...dar unii nu gândesc aşa

| geoconda a răspuns (pentru Ara8890):

Nu este treaba noastră. Noi să ne bucurăm că ne trezim pe fiecare dimineață cu sufletul si gândul curat!

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru geoconda):

Pufoasă laughing))

| geoconda a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Mda, și? Esti tu o scobitorică?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine stai cuminte. Il incolacesti in pozitia culcat rezemat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fă exerciții de sărit singură înainte.

| Catrice a răspuns:

Dacă vrei sa ii rupi spinarea, sari, cine te opreștehee hee

| Frank51 a răspuns:

Dacă ai sub 60kg poți să sari.

| gabicoo a răspuns:

Numele tău de familie este cumva Anaconda? Dacă răspunsul e Da atunci poți!winking

| Ara8890 explică (pentru gabicoo):

Ha ha ce amuzant eşti

| wildthing a răspuns:

Vezi sa nu-i rupi omului mijlocu'! laughing

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Eu zic sa nu sari

| Gligore2000 a răspuns:

Daca nu ii rupi coloana vertebrala e ok.