| IooMar a întrebat:

Deci vreau sa va zic ca eu plac un baiat si el ma cunoaste doar din vedere, am vb cu el de cateva ori pe mess si atat, nu vorbesc cu el si fata in fata ca sa zic asa.Eu sunt si mai timida de fel si nu imi da prin cap nimic sa il abordez.Va rog sa imi dati voi niste idei, dar nu din acelea in care sa pare >penibilafundahappy

1 răspuns:
| OKay a răspuns:

Poti da din greseala peste el... asta merge de obicei:->. N'ai de ce sa-ti fie frica. Daca iti e frica sa faci primul pas iti poata afecta viata sexuala, crede'ma, m'ai degraba baietilor sa le fie frica, fara suparare guyz blushing... Bafta! ti pup :*