| anonim_4396 a întrebat:

E un baiat care mi-a atras atentia in mod deosebit, desi l-am vazut numai o data. Eu sunt mai timida, dar mi-as dori mult sa il cunosc... ma simt ciudat si din cauza diferentei de varsta, el e mai mare cu 4 ani. Nu vreau sa par penibila in fata lui. Acum, intrebarea e, stiu unde il pot gasi, cum sa ma bag in seama cu el, avand in vedere ca nu ma cunoaste? Mi se pare un baiat destul de ok si simtit. Multumesc happy

9 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Pai 4 ani diferenta este perfect baiatu trebuie sa fie mai mare 4 ani este bine. Incearca sa intri printr-o cunostinta in anturaju lui asa va veti apropia, odata intrata in anturaji ii ceri prietenia pe facebook si nu il mai lasi sa respire il invadezi cu discuti iar totul va veni de la sine.

| Vrajeeala a răspuns:

Arata-i o tzatza.si mangaie-l pe buric.

| Manfred a răspuns (pentru Vrajeeala):

Sunt de aceeasi parere

Răspuns utilizator avertizat
| Bianca18 a răspuns (pentru Vrajeeala):

Imi pare rau, cred ca nu ai citit bine intrebareawinking

| anonim_4396 explică (pentru Manfred):

Nu ai o opinie personala Manfred? Trist!

| anonim_4396 explică (pentru Madda69):

Imi pare rau, dar aceasta pagina este destinata intrebarii mele, care este una decenta. M-as fi bucurat daca ai fi raspuns cu o parere personala in loc sa incurajezi prostia.

Răspuns utilizator avertizat