| Analiaa a întrebat:

Hei! :* Iubitul meu a plecat azi in Spania la munca, cred ca va sta 3-4 luni...chestia e ca nu stiu cum o sa rezist fara el, ne iubim mult dar banii mereu sunt o problema..cum sa fac sa nu-i simt lipsa asa mult?

Răspuns Câştigător
| ZORRA a răspuns:

Pai iti este greu o sap, 2. asa dar daca este incredere vei trece cu brio peste tot. vorbiti seara pe net si va fi bine ai sa vezi tu cautati ceva de facut si va fi bine pe timpul zilei iar seara te-am zis vorbiti pe net daca e posibil sau la tel se duce si el la locutoriu adica la tel public si unt si pc-uri acolo si vb ori la tel ori pe net. ca nu e mult este 1 euro ora si la tel este mai mult jum de ora stiu ca este un euro

| Analiaa explică (pentru ZORRA):

...greu de aplicat.

| ZORRA a răspuns (pentru Analiaa):

Ba nu trebuie sa fi optimista si sa vezi ca va fi totul bine e greu sa iti faci tu de lucru pe timp de ziua sau e greu sa vb cu el la tel sau pe net..trebuie sa ai incredere eu cand am fost plecata 3 luni ce insemna sa fie totul terminat nu... vb la tel pe net cat se putea ma suna si el si eu. si tu il poti suna si va fi bine

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Ia-ti amant.

| LTAA a răspuns:

Skype.