| IonutAndrei83 a întrebat:

Doresc sa ma impac cu fosta iubita.Sufar tare dupa ea. Dupa ce ne-am despartit nu am mai luat legatura cu ea si acum recent am aflat ca are alta relatie.Ce as putea sa fac? M-am uitat pe Youtube, am cautat ritual de impacare cu persoana iubita si apar mai multe ritualuri pe care le poti face.
https://www.youtube.com/......s?/results
Avand in vedere ca pare sa fie vorba de magie neagra si alba oare ce implicatii o sa fie asupra mea daca fac acasa unul dintre ritualuri?
A incercat careva dintre voi? A dat rezultate?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Baiete, lasa naibii ritualurile astea ca pica totul pe tine, ca un blestem! Nu glumesc!

Femeia aia este deja cu altul si nu mai da nici o ceapa degerata pe tine. Da-i pace ca nu se mai intoarce niciodata, acolo unde nu a fost fericita.

| IonutAndrei83 explică (pentru Violleta2022):

Au mai fost cazuri cand 2 persoane s-au despartit, au avut alte relatii, apoi s-au impacat.
La ce blestem te referi? Ce as putea patii?

| Violleta2022 a răspuns (pentru IonutAndrei83):

Nu am de unde sa stiu ce blestem ai putea patii, ca asta nu se poate ghicii, dar stiu ca tot ce este facut "necurat" apelenadu-se la magie neagra, atrage dupa sine numai necazuri foarte mari.
Stiu ca sunt cazuri cu persoane care se impac, dar niciodata o asemena relatie nu rezista, fiindca nu se mai bazeaza pedragoste si nici pe incredere, deci relatia este fortata sau obligata si in acele cupluri nu exista fericire, de aceea se despart dupa cativa ani.

| cristimihailov a răspuns:

Las-o in pace.
Cauta pe alta care sa fie mai buna decat fosta.

| IonutAndrei83 explică (pentru cristimihailov):

Am gasit chestia asta pe net, ce parere aveti?
In prima noapte cu Luna plina deseneaza cu rosu o inima pe o harta, in locul in care se afla partenerul tau si inca una, acolo unde esti tu. Uneste-le printr-o linie trasata cu acelasi creion rosu si spune: „Intoarce-te la mine (rosteste-i numele de botez), intoarce-te la mine, intoarce-te la mine!"

| foreverinyourmind5 a răspuns:

Sinceră sa fiu, treaba este un r@ahat. am practicat de cateva ori magia neagră și albă intr-un fel, dar este o prostie totala..este vorba de aceas magie de fapt.Dar unii oameni o denumesc altfel pentru a se încrede alte persoane și a le oferi o suma de bani in schimbul a unor servicii de genul. Dar oriunde ..in orice ritual, va exista doar magie neagră. Magia albă nu exista.
Și dacă încerci sa faci asta singur, îți asumi foarte multe după aceea..viitorul vostru impreuna ar avea de suferit mult, s-ar putea sa va împăcati dar o sa aveți o relație foarte toxica de lunga durata. și poți avea consecințe grave ca om dacă faci asta, poți lua "o pedeapsa" asupra ta, pentru ca nimic nu se face cu forța când iubești pe cineva cu adevărat.

| Kiran a răspuns (pentru foreverinyourmind5):

Exista, dar nu va merge nimic oferind la schimb niste animale, ochii de soparla, blana de crocobaur. e vorba sa oferi ceva ce ar avea partile care iti ofera putere

| IonutAndrei83 explică (pentru Kiran):

Nu este vorba neaparat de animale. La ce te referi tu mai exact, ce sa oferi?

| Kiran a răspuns (pentru IonutAndrei83):

Stii tu, aduci un sacrificiu ca zeii sa iti asculte rugile. aproape in orice cult / religie exista asa ceva.

| IonutAndrei83 explică:

Ea nu are pe altcineva acum. Amandoi suntem singuri.

| cristimihailov a răspuns (pentru IonutAndrei83):

Salut,

Parerea mea este ca odata ce s-a rupt sfoara, daca o reinnozi, ramane nodul.

Este doar chestie de proprie alegere. Daca v-ati despartit, a fost un motiv.