| AlexutsSsa96 a întrebat:

Dupa ce v-ati casatorii si v-ati intemeia o familie, v-ati putea da seama daca aveti alte inclinatii sexuale?thinking

Răspuns Câştigător
| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Da. Normal, de sa nu?

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Sigur, dupa ce intretin relatii sexuale cu sotia mea, m-as intreba dupa cum sa violez o vaca.
Kidule, lasa porcariile astea, invata sa scrii, nu mai pune intrebari de plictiseala si du-te acum si odihneste-te ca e duminica.

| NickiMinaj a răspuns:

Eu zic ca m-as prinde, sunt isteata de fel.

| Annitu a răspuns:

Căsători*

| Annitu a răspuns:

@alexutSa, nu ai de ce să te superi. Prima chestie care mi-a sărit în ochi când am citit întrebarea ta a fost acea greşeală (destul de deranjantă pentru mine).
So.
Răspunzându-ţi la întrebare:
Cred că ar fi prea târziu dacă mi-aş da seama de-abia după ce îmi întemeiez o familie că am alte înclinaţii sexuale.

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Ce intrebare de ***laughingrolling on the floorloollaughinglaughing dupa ce ca esti urata mai esti si proasta.sinucide-te!

| AlexutsSsa96 explică:

@AnNiTu.Am scris din greseala "casatorii" deoarece am apasat prea mult pe tasta. Nu trebuie neaparat sa ma corectezi, trebuie sa dai un raspuns folositor!