| anonim_4396 a întrebat:

E atat de greu cand se face seara,te pui in pat si nu e nimeni langa tine care sa tina la piept.e atat de greu cand nu ai cu cine vorbi,nu te asculta nimeni,nu te intelege nimeni.e atat de greu sa te simti singur,e prea multa tristete in fiecare zi,prea multe ganduri triste,prea multe lacrimi fara rost,prea multe dezamagiri.m-am saturat sa tot astept,m-am saturat sa sper, m-am saturat sa visez...pur si simplu..NU MAI VREAU SINGURATATE!

Intra in conversatie cu mine si vei afla tot ce doresti...
Doresc o relatie serioasa, prietenie, casatorie. Nu am fite sunt modest, glumet, serios cand este cazul, sincer, urasc minciuna, iubesc corectitudinea si nu dezamagesc pe cei dragi. Nu suport singuratea, sunt poate prea iubitor, am greselile mele, nu sunt perfect. Daca ne vom intalni nu te voi dezamagi. Poate multe persoane ma plac sau nu ma plac tragand concluzi doar din fotografii. Persoanele care m-au vazut in persoana mi-au spus ca arat mult mai bine! poate ca multi folosesc photoshop ul eu nu ma stresez cine vrea sa ma cunoasca o sa imi vada adevarata fata, caracterul si forma mea de a fi. Astept sa intrati in contact cu mine. Sunt sociabil si agradabil... Va pup!

3 răspunsuri:
| Coquineagra a răspuns:

Cu atitudinea asta plangacioasa pui pe fuga orice femeie.
si e valabil si invers, nimanui nu-i plac plangacioasele.
esti muy ere sau barbat?
get your sh..straight.

| Yourevilfriend a răspuns:

Daca nu mai vrei singuratate incearca sa faci tu primul pas. Daca ai nevoie de cineva sa te ajute iar tu nu dai nici un semn..nu mai e nici lumea ce a fost...nu mai astepta, de multe ori astepti deageaba!winking

| Dobrin_Daniel_1986 a răspuns:

Da multumesc pentru critici! se pare ca sunteti foarte duri si nimeni si nimic nu va poate atinge! in fine nu inseamna ca daca sunt singur si nu am avut noroc sa imi fac o relatie sunt "femeie" sau genu! Nu vas dori sa treceti mereu prin decepti.In final te doboara! La critici si la vorbe dure ma descurc si eu destul de bine! aviz celor care imi raspund cu rautate.Cateodata credem ca suntem mai presus decat ceilalti si noua nu ni se poate intampla nimic rau ca le stim pe toate.In fine am sa sterg aceste postari pentru ca nu mai exista omenie si intelegere ci doar rautate. O zi placuta!