| SiiimpleGiiirl a întrebat:

( Este o intrebare mai mult pentru baieti ). Cand un baiat te place care sunt semnele ? Un baiat care invata bine si este sincer cu mine asteapta un raspuns.Dar in acelasi timp si un alt baiat ff popular asteapta.,acesta s`a despartit de o fata intr-un mod cam urat care automat m`a facut sa`mi pun niste semne de intrebare . Dau funda !

3 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Nu stiu ce fac altii dar mie cand imi place o fata ma port mai frumos cu ea decat cu celalalte fete, vorbesc mai frumos cu ea, si incerc sa o fac sa isi petreaca mai mult timp cu mine decat cu altcineva.

| LionDen a răspuns:

Baietii cand plac o fata saliveaza si scot limba de aproximativ 18 inchi si au erectii spontane.Asta vine de la sine...doamne ce generatii.

| mat31new a răspuns (pentru LionDen):

Din ce imi amintesc, eu nu am patit asa ceva.