| anonim_4396 a întrebat:

Este un baiat care imi place noi ne cunostem demult, am fost si la mare impreuna adica cu dansurile. Dupa ce am venit acasa am inceput sa ne scriem aproape in fiecare zii da cind i-am spus ca demult nu l-am vazut el mi-a raspuns eu azi nu pot o sati scriu si o sa ne ducem undeva.Cred ca se foloseste de mine nu stiu dara de ce imi scrie primul mi-a spus ca ma place si multe alte lucruri drept dovada ca ma place.Nu inteleg? Poate ca e prea mic are 14 ani jumate. DAU FUNDA CINE MA AJUTA INTRADEVAR.

4 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Demanding little girl...De curiozitate daca el e mic(14 ani) tu ai peste 14 ani sau esti undeva pe la 10-12.

| Nana18 a răspuns:

Nu eu sunt mai mare am 15 jumate.

| Bloom_2977 a răspuns:

Poate intr-adevar atunci cand i-ai zis, el nu putea esi.mai asteapta putin timp si daca va fi cu tine indiferent nu cred ca merita efortul sa faci asa ca sa va vedeti. poate mai tirziu iti va scrie sa va vedeti si tu atunci ai putea sa il intrebi ce se intimpla cu el, de ce se poarta asa cu tine.fii tare.mult succes.

| Flafster a răspuns:

Nu cred ca simplul fapt ca el nu s-a putut intalni cu tine atunci cand ai vrut este o dovada ca s-ar folosi de tine.Vezi cand te suna discutati si pe tema asta.bafta.