| Sabina_7619 a întrebat:

vreau sa va intreb cum sa procedez in asa caz. Deci imi place de un baiat de 23 de ani, iar eu am 18. Cind aveam 16 mi-a spus ca sunt mica happy, acum cred ca am mai crescut, vorbesc cu el cam rarut, fiindca nu locuim in acelasi oras.Am fost la ziua lui de nastere, mi-a spus multe, m-a dezmierdat, s. a, dupa am venit acasa, m-a sunat de vreo 2 ori, si parca s-a terminat, nu prea imi scrie, nu ma suna deloc. acum si-a postat o poza cu mine, si nu inteleg ce ar insemna asta? nu vad nimic din partea lui, dar mie imi place de el, insa nu-i arat asta, nici eu nu-i sun si nici nu prea ii scriu, daca imi scrie el atunci ii raspund, daca nu atunci nu, fiindca ii scriam inainte si nu-mi raspunde, si am hotarit sa nu-i mai scriu, dar cu poza asta postata pe net, nu inteleg ce vrea sa arata... credeti ca ma place? dar nu vrea sa-mi spuna? sau nu stiu ce e... sad

3 răspunsuri:
| Scriiitoare a răspuns:

Ar trebui sa il suni.ca sa vorbiti deschis...si despre poza.si daca e atractie chimica...bafta:*

| J0hn a răspuns:

Salutare happy. Eu cred ca te place daca si-a postat o poza cu tine...
Uite incerc sa fiu scurt si la obiectwinking. Fa tu primul pas si baga-te in seama mai mult daca zici ca iti place si merita. ( sa nu te simti injosita sa faci tu primul pas chiar daca ai o fire mai tare ). Pa pa : )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu cred ca te place dar dacă înainte ii scriai tu acum el așteaptă sa faci tu primul pas.Acum depinde de tine dacă vrei sa faci din nou primul pas sau îl lași pe el dar ai grija dacă îl lași pe el sa nu-l pierzi.SUCCES