| anonim_4396 a întrebat:

Este un baiat care imi place noi ne cunostem demult, am fost si la mare impreuna adica cu dansurile. Dupa ce am venit acasa am inceput sa ne scriem aproape in fiecare zii da cind i-am spus ca demult nu l-am vazut el mi-a raspuns eu azi nu pot o sati scriu si o sa ne ducem undeva.Cred ca se foloseste de mine nu stiu dara de ce imi scrie primul mi-a spus ca ma place si multe alte lucruri drept dovada ca ma place.Nu inteleg? Poate ca e prea mic are 14 ani jumate. DAU FUNDA CINE MA AJUTA.Chiar vreau sa fiu cu el.

Răspuns Câştigător
| Alexaa_4438 a răspuns:

Mai intai incearca sa scrii mai corect data viitoare pentu ca nu am inteles mare lucru.E adevarat, s-ar putea folosi de tine si pentru a fi mai sigura daca te place ar trebui sa va intalniti face to face asa iti vei putea da seama daca in scrisori fabuleaza sau daca el chiar tine la tine. Fundita?

1 răspuns:
| dollblue a răspuns:

Eu zic ca daca te place o sa iti spuna, petrece mai mult timp cu el si vezi daca merita sa il placi!