| anonim_4396 a întrebat:

Eu si prietena mea cea mai buna ne certam foarte des. ea tot sta cu o colega care recent sa certat si ea cu prieteana ei cea mai buna.acum nu ma mai baga in seama. ce sa fac ca sa ma impac cu ea?sad.sun foarte disperata...nu pot sa stau fara easad. ce sa fac?crying...va rog ajutati-macrying

1 răspuns:
| LuS[z] a răspuns:

Inceraca sa o abordezi sa o intrebi ce s-a intamplat. daca consideri ca tu esti de vina ar fi bine sa-ti ceri scuze.