| anonim_4396 a întrebat:

Sunt o fata draguta dar baiatul pe care-l plac nu cred ca simte acelasi lucru ce ma fac. el este taur iar eu capricorn oare ne potrivim

11 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Oricárui ¨taur¨ ii place o fata dragutá..numai in cazul in care e bou rolling on the floor

| Antrax a răspuns:

Daca esti draguta nu zic ca nu esti dc nu pui o poza cu la av sa ne convingem si noi

| SweetCandy a răspuns:

Off...nu conteaza zodia atat de mult, ideea e ca trebuie sa ii sp ce simti sau sa il faci sa inteleaga...si apoi. poate cine stie...nu te baza pe zodiac pana nu vezi ce fel de relatie se poate dezvolta intre voihappy
cat despre compatibilitatea capricorn taur. uita-te pe net sunt tot felul de astrograme...tot ce stiu e ca baietii taur se indragostesc sincer si sunt fffff romantici...happy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Cine a zis ca esti draguta?raised eyebrows tu?thinking

| alexdop21 a răspuns:

@countess laughing nu o lua asa de dimineata! In fine de unde stii ca esti draguta? raised eyebrows Cine ti-a spus ca esti draguta? Arate-ne noua ca iti spunem noi!

| CrucifiedCountess a răspuns:

Da.sunteti de acelasi neam... el taur si tu capra...

| ---droid-kid--- a răspuns:

Nony a fost cel mai tarerolling on the floor)

| dragosh a răspuns:

Nu tu te potrivesti cu mine ca tot capricorn suntlaughing

| turist a răspuns:

Nu cred ca zodiile va vor uni sau desparti! Zici ca esti o "fata draguta" asta e normal si e OK! Dar baiatul despre care vorbesti tu, nu-i sigur ca vede ceea ce vezi tu!
Nu-i frumos ceea ce-i frumos, e frumos ceea ce ne place!
Ai rabdare! va veni Printul tau!
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragostea nu prea are legatura cu zodiile...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing depinde ce gusturi are el i tu daca si el te place happy noroc si pasad